Świadectwa

ZAPROSZENIE

Formularz kontaktowy:

SPIS TREŚCI

SESJA ZIMOWA BIERUŃ 2023

Kiedy ks. Roman Berke zaproponował byśmy podczas adoracji przypomnieli sobie, co dotąd przeżyliśmy, uświadomiłam sobie, że dzięki Odnowie w Duchu Świętym otrzymałam wiele dobra. To tu poznaję Osobę Ducha Świętego, to tu poprzez formację mogę dojrzewać w wierze. A gdy zapał przygasa, to On na nowo wzmacnia, dodaje "orlich skrzydeł". To tu tworzymy relacje, by wspólnie budować Królestwo Boże. Nie starzejemy się, ale dojrzewamy i ciągle możemy dawać dobre, duchowe owoce.

Zaś konferencja o. Haydena była dla mnie uwielbieniem Jezusa odrzuconego, który odrzucenie przemienia w miłosierdzie.

Płaczem Jezusa, które stało się ciałem jest kapłan Bardzo poruszyły mnie te słowa! Jezus przez sakramenty, których szafarzami są kapłani, swoje odrzucenie przemienia w miłosierdzie. To dzieje się zwłaszcza w sakramencie przebaczenia, byśmy ciągle na nowo dzięki łasce, karmiąc się Ciałem i Krwią Chrystusa, mogli się uświęcać.

Dobrze było się spotkać, wspólnie modlić, śpiewać, porozmawiać.

Bogu chwała, ludziom dzięki, Księdzu Tadeuszowi Skrzypczykowi, Eli z radą, diakoniom, organizatorom i odpowiedzialnym za ten czas łaski - Chwała Panu!
Wanda i Ula wspólnota "Ofiarowania Pana Jezusa w świątyni" Tychy-Paprocany

Podczas Sesji zauważyłem obraz przedstawiający św. Józefa z dzieciątkiem Jezus na rękach, znajdujący się w prawej nawie kościoła NSPJ w Bieruniu. Na obrazie Józef trzyma w ręku lilię, symbol czystości i świętości. Ale ta lilia wypadłaby mu z ręki, gdyby nie podtrzymywał jej swoją rączką mały Jezus. Nie przestawaj trzymać nas w swoim ręku, Panie.